header image
Neoficiální informační stránky

Restaurace Kometa Pub

article header Restaurace Kometa Pub láká návštěvníky na bohatou týdenní nabídku poledních jídel, pohodovou atmosféru a živé přenosy sportovních klání. Příjemný večer tu mohou strávit jednotlivci, páry a rodiny s dětmi a pochutnat si na pokrmech z jídelního lístku nebo specialitách podniku. Restaurace se postará o rozvoz obědů do firem a domácností při objednávce alespoň deseti poledních jídel.


KC Babylon se zasluhuje o rozvoj kultury a podporuje řadu kulturních a tvůrčích aktivit, včetně tanečních večerů. Centrum poskytuje dokonalé zázemí pro živé koncerty, charitativní akce, plesy, výstavy, soutěže, firemní večírky, módní přehlídky, tiskové konference, divadelní představení a soukromé akce.

Nabídka dětských oslav

Restaurace Kometa Pub nabízí uspořádání nezapomenutelné narozeninové oslavy pro děti s výběrem ze tří menu a přípitkem. Každý malý oslavenec dostane jako dárek vlastní dres podepsaný hráči extraligového týmu Komety.

Nabídka oslav pro dospělé a firemních večírků

Restaurace Kometa Pub přichystá na přání oslavu, firemní večírek nebo jinou společenskou událost v prostorech restaurace a přilehlém sálu. Hosté se mohou těšit na profesionálně připravenou tabuli, výborné jídlo a doplňkový program, jako je diskotéka s DJem, vystoupení orientálních tanečnic nebo party hry.


icon

kultura

icon

sport

i con

restaurace

icon

o stadecu

icon

další témata

Aktuality

Zajímá Vás, co nového pro vás připravili v BuranTeatru? Mrkněte tady.

Kulturní Centrum Babylon má pro aktuální sezonu zajímavé novinky - více zde.

Novinky a aktuality z TJ Sokol Brno najdete na této tránce.