header image
Neoficiální informační stránky

Kam do Brna nejvýhodněji na beach volejbal? Na Stadec!

S blížící se letní sezónou finišují také přípravy majitelů a provozovatelů hřišť na beach volejbal neboli plážový volejbal. Tento oblíbený letní sport si lze v Brně zahrát na více než desítek profesionálně spravovaný místech. Přece jen, Brno není zrovna přímořské město a slunné pláže a bílý písek jej neobklopuje. Proto je nasnadě si za takové pořádné hřiště na beach volejbal připlatit, než vycestovat někam do zahraničí. Následující text podává rady a tipy, kam za beach volejbalem v Brně.

Kam v Brně za beach volejbalem a proč?

Asi nejmoderněji působí Centrum Viktora v Brno-Komárov, které disponuje pro zimní sezonu třemi krytými halami. Dále pak pěti venkovními hřišti. Cena se platí minimálně za hodinu hraní a pohybuje se v rozmezí 500 až 600 Kč, a to bez ohledu na pracovní dny či víkend. Pro studenty samozřejmě platí slevy: od 50 po 200 Kč.


Sice čtyři, zato všechny nekryté, hřiště na beach volejbal pronajímá také Club Classic v Brno-Žabovřesky. Letní sezona zde začíná v dubnu a končí v září. Výhodou je přehledný a jednoduchý online systém rezervace hřišť, kterým Club disponuje. Cena v letní sezoně se liší s ohledem na denní dobu. Rozdíl mezi dopoledním a odpoledními hodinami je potom až sto korun. Nejvyšší cena se platí mezi 15h a 21h a činí 220 Kč za 60 minut hry.


Jako další možnosti pronájmu hřišť zmiňme Koupaliště Riviéra, Koupaliště Na Dobráku nebo Lucky Beach Brno. V posledním zmiňovaném se ceny pronájmu pohybují velmi podobně, jako v Club Classic Brno. Co se týče obou koupališť, ty se velmi liší. Zatímco Riviéra nabízí omezenou provozní dobu, a to na výhradně letní sezonu – od 1.5. do 31.8., tak Na Dobráku můžete hrát celoročně. V případě Na Dobráku máte ovšem pouze jediný kurt, zatímco Riviéra nabízí k pronájmu hned 4. Ceny se pohybují mezi 100 až 180 Kč za hodinu hry.

I na Stadecu se dá hrát kvalitní beach!

Stadec na Kounicově 1 v Brně taktéž nabízí hřiště na beach volejbal k pronájmu. Oproti jiným provozovnám v Brně funguje pro potřeby beach volejbalistů celý rok. Jsou k tomu uzpůsobeny dva kryté kurty. Kurty se dají pronajmout krátkodobě i dlouhodobě. Online kalendář s rezervacemi visí na webových stránkách Stadecu a je denně aktualizován. Cena za hodinu hry je odvozována od denní doby, ale také od toho, zda je pracovní den nebo víkend, potažmo svátek. Od pondělí do pátku je cena za hodinu hry 150 Kč, a to v době mezi 7h a 17h. V době mezi 17h a 22h je cena za hodinu hry 220 Kč. O víkendu, potažmo ve svátek, platí jednotná cena 220 Kč, a to v době od 9h do 22h.


icon

kultura

icon

sport

i con

restaurace

icon

o stadecu

icon

další témata